Šaty jedné z nejkrásnějších žen planety okouzlily každého

Date:

Randění modelky a herečky Megan Fox a rapera Machine Gun Kellyho nejprve všechny překvapilo. Dnes jsou překvapeni jen ti, kteří jim nedávali šance na seriózní vztah, neboť dvojice působí jako nerozlučná. Na červeném koberci byli dokonale sladěni. Přestože byl i raperův outfit velmi stylový, středem pozornosti byla Megan a její šaty.

Minulý čtvrtek jednoznačně patřil snoubencům Megan Fox a Colsonu Bakerovi, který vystupuje pod uměleckým jménem Machine Gun Kelly. Zamilovaní spolu zazářili na červeném koberci u příležitosti slavnostní premiéry filmu Good Mourning, která se konala v západním Hollywoodu. A to doslova zazářili.


Herečka se totiž předvedla ve vyzývavé starorůžové róbě. Šaty se celé třpytily a Megan v nich perfektně vynikly modelkovské proporce. Připomínala panenku, i její pleť byla hladká jako sklo. Make-up neměla výrazný, spíše decentní. Jeho úkolem bylo podtrhnout hereččiny rysy obličeje, zvýraznit její krásu. S outfitem se tak nic nebilo, Megan měla kromě make-upu i nenápadné náušnice i lodičky.

Beautiful emotional woman wearing shiny dress

Ovšem ani make-up, ani šaty neudělají ženu hezčí, než když má po svém boku muže, kterého miluje. A vše nasvědčuje tomu, že Megan to štěstí má. Vedle svého snoubence vypadá, že je konečně šťastná.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak postupovat při nespokojenosti s nákupem na internetu

S nekvalitními službami všeho druhu se bohužel pravděpodobně setkáme několikrát...

Plazmová svářečka: Precizní svařování i dělení materiálů

Plazmová svářečka je s oblibou využívána pro efektivní dělení...

Květiny pro štěstí

Některé rostliny mají dar přinášet štěstí do domácnosti a...

Už nejsou obviněni: Generální prokuratura SR zrušila obvinění známé influencerky i jejího manžela

Na konci září loňského roku (2021) byla kauza Zuzany...