Rty jako jahody, kočičí oči a trik této slavné dámy

Date:

Na slavnostním otevíracím ceremoniálu festivalu v Cannes se objevilo několik nádherných dam. Jejich krásu umocnilo líčení.

Herečka a kotník poroty Jasmine Trince vsadila na výrazné rty. Červený odstín na jejích ústech měl jakýsi růžový podtón. Nechyběl mu jemný lesk, aby tak byl rtům dodán odstín. Zbytek líčení je velmi efektní, pleť je rozjasněná, celkový dojem je však decentní, ukázkově spolupracuje s použitými šperky – briliantovými náušnicemi.

Červený koberec a akce tohoto druhu si ptá bezvadný make-up i úpravu vlasů, ať už klasickou, elegantní nebo rafinovaně originální. První večer se nesl ve znamení sázek na jistotu a osvědčených receptů ke zvýraznění ženské krásy.

Beautiful girl with make-up

Mezi dámami dominovaly výrazné rty. Se sytou červenou rtěnkou s oranžovými pigmenty se před objektivy objevila například herečka Rebecca Hall. Zaujal také matný efekt líčidla, který si mohla dovolit i s ohledem na velké rty.

U dam s užšími rty se pak ke slovu dostaly červené odstíny s jemným nebo intenzivním leskem – příklad byla například herečka Jasmine Trinca, ale také její švédská kolegyně Noomi Rapace. Obě přitom odstíny ladily ke svým šperkům – v tomto případě luxusním klenotům.

Na červeném koberci se objevila také festivalová „veteránka“, jejíž podoba každoročně poutá pozornost. Její líčení je zárukou ukázkového vzhledu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak postupovat při nespokojenosti s nákupem na internetu

S nekvalitními službami všeho druhu se bohužel pravděpodobně setkáme několikrát...

Plazmová svářečka: Precizní svařování i dělení materiálů

Plazmová svářečka je s oblibou využívána pro efektivní dělení...

Květiny pro štěstí

Některé rostliny mají dar přinášet štěstí do domácnosti a...

Už nejsou obviněni: Generální prokuratura SR zrušila obvinění známé influencerky i jejího manžela

Na konci září loňského roku (2021) byla kauza Zuzany...