Otěhotněla jsem s bratrem mého muže: Když to zjistil udělal věc, kterou jsem ani ve snu nečekala

Date:

Když se snažili se stabilněji usadit, začaly se mezi nimi projevovat rozdílné rysy
Ema a Martin netvořili hned na první pohled takový ten idylický pár, jak mnohokrát vídáme, ale měli k sobě velmi blízko. Milovali se, ale jakýmsi jiným způsobem než je možná standard. On přesto, že byli svou, zbožňoval jistou dávku svobody, které se i dožadoval. Ona, věčná kariéristka a žena toužící se pracovně dostat co nejvýš, toto moc neřešila. V podstatě jí to také vyhovovalo.

„Byli jsme manželé, ale to neznamená, že musíme být jeden na druhém totálně závislý. Budovali jsme náš vztah, ale nezapomínali jsme každý ani na sebe. Milovali jsme svůj život před manželstvím a nehodlali jsme se ho vzdát, jen kvůli prstýnku na ruce. A tak jsme to měli nastaveno oba.“

Přečtěte si: Muž se od ní nepohne ani na krok: Takhle vypadá žena, která si sexem dokáže chlapa doslova připoutat

Nikdy netoužili po dětech, kvůli čemuž byli často pod narážkami svých rodičů a blízkých přátel, ale oni dva v tom měli jasno. Chtěli pracovat, cestovat a užívat si života po svém. Vždy tvrdili, že věci dělají pro sebe, ne pro jiné a podle toho se i chovali. První dva roky po svatbě byli jako nomádi. Přesouvali se ze země do země a vychutnávali si život dobrodruhů. Tím, že oba dokázali pracovat online, nic jim v tomto směru nebránilo.

Když se však vrátili domů a snažili se stabilněji usadit, začali se mezi nimi projevovat rozdílné povahy. Ema jako perfekcionistka a Martin bohém, najednou neuměli na jednom místě, najít společný průnik směrovny. On se věnoval stále více svým kámošům a ona se ponořila v maximální možné míře do práce. Postupně se jeden druhému stále více vzdalovali. Ale Ema se velmi sbližovala s Martinovým bratrem Brankem. Vždy byli naladěni na jednu vlnovou délku a mnoho věcí je spojovalo. Trávili spolu opravdu hodně času.

„Branko byl úplně jiný než Martin. Svým způsobem mi vždy připadal atraktivní, ale nikdy bych si nepomyslela, že si s ním začnu. V podstatě na to neexistuje omluva, protože jsme se spolu vyspali, když jsme byli střízliví. Ta chemie mezi námi se projevovala a kumulovala opravdu dlouho a tohle byl její výsledek. No nezůstalo to bez důsledků. S Brankem jsem otěhotněla a Martin to velmi rychle zjistil. Jeho bratr mu to řekl.“

Knitted socks for the child, lying on the picture ultrasound. Waiting for the child, pregnancy. Selective focus

Reagoval však jinak, než by člověk čekal. Navrhl Emě, aby to dítě vychovávali jako společné. Jelikož takovou reakci nečekala, řekla manželovi, že potřebuje čas na rozmyšlenou. Má měsíc do porodu a pořád neví, s kým by si dokázala život představit.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak postupovat při nespokojenosti s nákupem na internetu

S nekvalitními službami všeho druhu se bohužel pravděpodobně setkáme několikrát...

Plazmová svářečka: Precizní svařování i dělení materiálů

Plazmová svářečka je s oblibou využívána pro efektivní dělení...

Renovace laku auta – navraťte vozidlu perfektní lesk

Renovace laku auta v kombinaci s ochrannými nanopovlaky umožňuje...

Květiny pro štěstí

Některé rostliny mají dar přinášet štěstí do domácnosti a...