Nejen Jennifer se bude vdávat! Lásku našel i její EX, bere si tuto o 30 let mladší krásku

Date:

Šťastné období neprožívá pouze Jennifer Lopez, ale také její bývalý partner Marc Anthony. Není žádným tajemstvím, že zpěvačka vychází s otcem svých dětí skvěle. Proto jí jistě udělalo radost, že se i jemu v soukromí tak dobře daří.

Požádal o ruku finalistku Miss Universe
Marc Anthony tento týden požádal o ruku svou přítelkyni Nadiu Ferreira. Fotografové zachytili párek na posezení v restauraci, kde měli oficiální oslavu zásnub, což později modelka potvrdila na sociálních sítích. Zpěvák přišel oblečený v luxusním tmavomodrém saku, bílé košili a černých džínách.

Jeho vyvolená měla mini šaty úzkého střihu. Už od příchodu do podniku na sebe poutali pozornost a užívali si romantických chvil. Nadia je držitelkou titulu Miss Universe Paraguay. Úspěšná byla i na celosvětovém finále této soutěže, kde obsadila druhé místo.

Marc poklekl před svou vyvolenou jen pár týdnů po zásnubách Jennifer Lopez. Oba páry zatím neodhalily své svatební plány, ale předpokládá se, že zřejmě spěchají a sňatek budou mít ještě do konce letošního roku.

Snoubenka mladší o 30 let
Známý zpěvák se svou žádostí o ruku pořádně spěchal. Anthony a Ferreira potvrdily svůj vztah jen v březnu letošního roku. Předpokládá se, že předtím spolu tajně nerandili až tak dlouho. K zásnubám se tedy ujal ani ne po půl roce od seznámení.

Marc si tak zřejmě chce pojistit vztah s mnohem mladší partnerkou. Od své lásky je totiž starší až o třicet let. Zřejmě jim to však vůbec nevadí, když se po krátkém a intenzivním románku rozhodli posunout na další metu. A možná byla za tím jen snaha dorovnat se své exmanželce.

Nadia oslavila 10. května své 23. narozeniny. Marc se jí rozhodl připravit milé překvapení a vzal ji v tento den pobavit se do zábavního parku Disneyland. Už tehdy si novináři všimli, že se jí na prstu skví velký prsten a tipovali, že by se mohlo jednat o zásnubní klenot. Tuto zprávu nakonec potvrdila ve videu dne na Instagramu i samotná modelka a misska.

V jednom z příspěvků zveřejnila fotografii, na které se drží za ruce a mezi prsty vyniká Ferreirové nový šperk. Snubní prsten se přitom nápadně podobá ten, který dostala i Jennifer Lopez.

Happy bride and groom walking on virgin load

Ve středu má velký diamant, a po bocích dva menší vzácné kousky. Hodnota zpěvaččina šperku je 4 miliony dolarů, podle odborníků na klenoty má ale zřejmě Nadia levnější méně karátové kameny.

Tři manželské pokusy mu nevyšly
Krátce před zásnubami potrápily Marca Anthonyho zdravotní problémy. Fanoušky pozdravil z postele, kde musel relaxovat kvůli bolestem páteře. Na zásnuby a výlet se svou láskou byl ovšem rychle fit. Pokud se jim podaří zorganizovat svatbu, pro slavného zpěváka to bude už čtvrté manželství. Čtyři roky tvořil pár s Dayanarou Torres.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak postupovat při nespokojenosti s nákupem na internetu

S nekvalitními službami všeho druhu se bohužel pravděpodobně setkáme několikrát...

Plazmová svářečka: Precizní svařování i dělení materiálů

Plazmová svářečka je s oblibou využívána pro efektivní dělení...

Renovace laku auta – navraťte vozidlu perfektní lesk

Renovace laku auta v kombinaci s ochrannými nanopovlaky umožňuje...

Květiny pro štěstí

Některé rostliny mají dar přinášet štěstí do domácnosti a...