I dovolená podléhá hvězdám: To, v jakém znamení jste se narodili, předurčuje místa, kde se budete cítit nejlépe

Date:

Ano, to v jakém znamení jste se narodili, dokáže nejlépe vystihnout i místa, kde se budete cítit sami sebou. Naplánujte si letošní dovolenou s malou nápovědou toho, kdy jste se narodili. Občas je totiž docela fajn, spolehnout se na osud.

I dovolenou byste měli přizpůsobit hvězdám:

Znamení zvěrokruhu vypovídají nejen množství věcí o našich povahových rysech a vlastnostech, ale dokážete si díky tomu najít i ideální místo pro dovolenou snů. Inspirujte se tím, co říkají hvězdy a vyberte si místo, které vás okamžitě okouzlí.

Ryby, Vodnář, Rak, Štír
Ačkoli se to nezdá, skupinka těchto znamení, má toho hodně společného, ​​což definuje jednoznačně i místo, kde se budou vždy a za všech okolností cítit skvěle. Nepatří zrovna do kategorie akčních a dobrodružných jedinců. Rádi tráví čas s rodinou, ale při dovolené se drží svých zažitých rituálů.

Za ideální dovolenkovou destinaci se pro ně považuje Chorvatsko, Itálie, oblast Toskánska či Británie. Zde najdou spojení rodinné atmosféry a odpočinku, co je naplní.

Beran, Býk, Kozoroh, Lev
Toto jsou znamení toužící po pozornosti, milují komfort, vždy chtějí vypadat a působit stylově a dovolenou si chtějí užít na naprosté maximum, v rámci dostupných služeb a luxusu.

Scenic aerial view of Koh Phi Phi Island in Thailand at sunrise

Proto určitě nabudou spokojenosti v Dubaji, Turecku, na Mykonosu, Sardinii, či Sicílii. Tady si opravdu přijdou na své.

Panna, Střelec, Váhy, Blíženci
Nikdy nedokážou zůstat na jednom místě příliš dlouho. Zbožňují cestování, zábavu, dobré jídlo a vychutnávají si na cestách i gastro zážitky ve velkém.

Právě proto si na své přijdou určitě v Toskánsku, ale nejvíce jim sedí exotičtější a akčnější destinace jako Thajsko, Mauricius, Bali. Jedná se o jakýsi balance dobrodružná, ale i civilizovního světa.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak postupovat při nespokojenosti s nákupem na internetu

S nekvalitními službami všeho druhu se bohužel pravděpodobně setkáme několikrát...

Plazmová svářečka: Precizní svařování i dělení materiálů

Plazmová svářečka je s oblibou využívána pro efektivní dělení...

Renovace laku auta – navraťte vozidlu perfektní lesk

Renovace laku auta v kombinaci s ochrannými nanopovlaky umožňuje...

Květiny pro štěstí

Některé rostliny mají dar přinášet štěstí do domácnosti a...